čerpací technika

VŘETENOVÁ ČERPADLA

Vybírejte kvalitní průmyslová čerpadla od specialistů na čerpací techniku. Vřetenová čerpadla představují vynikající technologii pro efektivní a spolehlivé čerpání médií v různých aplikacích. Jejich unikátní konstrukce a princip fungování zaručují přesné a plynulé čerpání bez turbulencí a pulsací. Díky variantnímu materiálovému provedení hlavních částí, tj. statoru a rotoru je možno jedno a třívřetenová čerpadla použít v širokém spektru médií, hlavně v chemii, potravinářství, ekologii, papírnách, celulozkách, čistírnách odpadních vod, farmaceutickém či kosmetickém průmyslu. Ve speciálním provedení lze vřetenová čerpadla použít až do tlaku 200 bar a teploty až 300 °C.

Pro jaké aplikace jsou vhodná Vřetenová čerpadla

Tato čerpadla využívají speciálního vřetena, které vytváří točivý pohyb tekutiny a umožňuje její přepravu s vysokou efektivitou. Díky tomu jsou ideální pro manipulaci s médii s vysokou viskozitou nebo chemickými vlastnostmi, které by mohly způsobit potíže jiným typům čerpadel. Jsou navržena s ohledem na odolnost vůči agresivním prostředím a chemikáliím, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivý provoz i v náročných podmínkách.

Díky své vysoké efektivitě, spolehlivosti a odolnosti jsou čerpadla vřetenová nepostradatelným prvkem v mnoha průmyslových procesech, které vyžadují přesný a spolehlivý přenos médií. Jsou navržena s důrazem na jednoduchou údržbu a dlouhou životnost, což zajišťuje minimalizaci provozních nákladů a maximální využitelnost

Partneři: SIGMA, PCM Delasco, NETZSCH, Allweiler, Mono Pump, INOXPA, Bornemann, …….