čerpací technika

VERTIKÁLNÍ ČERPADLA

Vybírejte kvalitní odstředivá vertikální čerpadla  od profesionálů na čerpací techniku. Vertikální čerpadla představují účinné a spolehlivé zařízení určené k přečerpávání kapalin ve vertikálním směru. Jejich konstrukce umožňuje efektivní přečerpání médií s minimálními nároky na prostor.

Tato čerpadla využívají princip odstředivé síly k účinnému přesunu tekutin a jsou schopna zvládnout širokou škálu kapalin, včetně vody, olejů, chemikálií a dalších průmyslových tekutin. Základem jsou dvě varianty provedení. První variantu tvoří vertikální čerpadla s hydraulickou částí ponořenou v médiu a pohon je mimo média. U druhé varianty jsou čerpadla bez ponoření v médiu, např. in-line, jejichž největší výhodou je minimalizace zastavěného prostoru.

Pro jaké aplikace jsou vhodná Odstředivá vertikální čerpadla

Vertikální čerpadla najdou uplatnění v různých odvětvích, včetně průmyslových procesů, zemědělství, občanské infrastruktury a vodohospodářství. Jsou navržena s důrazem na spolehlivost, výkon a snadnou údržbu, což zajišťuje nepřetržitý chod zařízení s minimálními provozními náklady.

Díky svému specializovanému provedení a schopnosti pracovat ve vertikálním směru jsou odstředivá vertikální čerpadla nezbytným prvkem mnoha průmyslových procesů a infrastrukturních systémů, které vyžadují spolehlivé a účinné přečerpávání tekutin.

Partneři: Grundfos, KSB, ISH, Wilo, Lowara, AQP, …