čerpací technika

MEMBRÁNOVÁ ČERPADLA

Membránová čerpadla jsou vyráběna z různých druhů materiálů smáčených částí, což umožňuje čerpání různých médií. Tyto čerpadla představují inovativní technologii pro přepravu médií, která se vyznačuje jednoduchým a spolehlivým principem fungování. Jejich účinnost spočívá v pohybu membrány, která vytváří střídavý podtlak a nadtlak, čímž umožňuje přesné a bezpečné čerpání různých médií bez rizika úniku nebo kontaminace. Jsou samonasávací i bez zaplavení, zabezpečena proti běhu na sucho, bezucpávková a mají řadu dalších vlastností zabezpečující bezporuchový provoz. Membránová čerpadla pro průmysl se uplatňují hlavně v keramičkách, čistírnách odpadních vod, chemii apod. Pohon je buď pneumatický nebo elektrický.

Pro jaké aplikace jsou vhodná Membránová čerpadla

Díky svému kompaktnímu designu a jednoduchému provedení jsou tato čerpadla snadno instalovatelná a obsluhovatelná. Jsou vybavena odolnými materiály a speciálními povrchovými úpravami, které zaručují odolnost vůči korozivním látkám a zajišťují dlouhou životnost při opakovaném použití.

Membránová čerpadla jsou široce využívána v průmyslových odvětvích, jako je chemický průmysl, farmacie, potravinářství, kosmetika a mnoho dalších. Jsou navržena s ohledem na maximální spolehlivost, bezpečnost a efektivitu, což zajišťuje optimální výsledky v průběhu provozu a minimalizuje provozní náklady.

Partneři: Wilden, Blagdon, Verder, Versa-Matic, Tapflo, Jessberger, SandPiper, LUTZ, Abel, …..