čerpací technika

PLUNŽROVÁ ČERPADLA,
PÍSTOVÁ ČERPADLA

Plunžrová čerpadla a pístová čerpadla jsou řešením pro vysokotlakové aplikace a vyznačují se vysokou energetickou účinností. Vysokotlaká plunžrová čerpadla a pístová čerpadla patří mezi nejefektivnější a nejspolehlivější čerpadla určená pro přepravu médií za vysokých tlaků. Jejich konstrukce je založena na použití plunžrů nebo pístů, které generují vysoký tlak v systému čerpání. Plunžrová čerpadla jsou určena jako zdroj tlaku v hydraulických obvodech, tlakových stanicích, na zatlačování kapalin do vrtů na naftových polích, destrukci betonových ploch, čištění či řezání materiálů apod. Tlakové médium tvoří hlavně voda, emulze a jiné požadované čisté kapaliny a podle něj se volí materiálové provedení hydraulické části.

Díky svému robustnímu provedení a odolné konstrukci jsou plunžrová čerpadla a pístová čerpadla schopna pracovat v náročných podmínkách a dosahovat vysoké účinnosti i při opakovaném použití. Jsou vybavena výkonnými motory a speciálně navrženými sacími a tlakovými systémy, které zajišťují plynulý a spolehlivý provoz.

Tato čerpadla jsou široce využívána v průmyslových odvětvích, jako je například stavebnictví, automobilový průmysl, chemický průmysl, energetika a mnoho dalších. Jsou navržena s ohledem na snadnou údržbu a dlouhou životnost, což zajišťuje minimální provozní náklady a maximální spolehlivost v průběhu provozu.

Partneři: SIGMA, AQP, Woma, Uraca, SPECK, Pratissoli, Udor, ,…

Plunžrov