čerpací technika

ČERPADLA PONORNÁ na ŠPINAVOU VODU

Vybírejte čerpadla ponorná na špinavou vodu od specialistů na čerpací techniku. Ponorná kalová čerpadla představují spolehlivé a výkonné zařízení navržené pro efektivní odstranění nečistot a odpadků z různých vodních prostředí, jsou ideální pro odvodňování zatopených sklepů, čištění znečištěných bazénů, odčerpávání bahna z rybníků nebo využití při povodních a katastrofických situacích. 

Svým zaměřením jsou určena na dopravu silně zněčištěné vody a s jejich odolnou konstrukcí a silnými motory dokáží čerpadla ponorná na špinavou vodu efektivně zvládnout další různorodé typy nečistot včetně splašků, kalů, bláta, bahna, listí, větví či odpadků, nečistot různých velikostí, vláknitých nečistot apod. Díky svému ponornému provedení mohou pracovat i v hlubokých vodních nádržích či kanalizacích.

S využitím moderních technologií jsou tyto kalová čerpadla navržena s důrazem na energetickou účinnost a dlouhou životnost. Jsou vybavena různými bezpečnostními prvky a ochrannými mechanismy, což zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz. Vše to umožňují různé varianty provedení oběžných kol, včetně vybavení kol drtícím či řezacím zařízením. Ponorná čerpadla na špinavou vodu se umisťují do suchých či mokrých jímek i do prostředí s nebezpečím výbuchu.

Výběr vhodného ponorného čerpadla na vodu je klíčovým faktorem pro úspěšné odvodnění či čištění vody ve všech možných aplikacích. Díky jejich výkonu a spolehlivosti se stávají nezbytnou součástí vodohospodářských systémů a zajišťují efektivní řešení pro odstranění špinavé vody a udržení čistoty vodních zdrojů.

Partneři: SIGMA, HCP, Flygt, KSB, WILO, Grundfos, ABS, Hidrostal, Pedrollo, ZENIT, Slovpump, TSURUMI, Pentax,