čerpací technika

ČERPADLA PONORNÁ na ČISTOU VODU

Vybírejte kvalitní čerpadla ponorná na čistou vodu od profesionálů na čerpací techniku. Čerpadla ponorná na čistou vodu jsou špičkovým řešením pro spolehlivé čerpání vody z různých zdrojů. Tyto inovativní čerpadla jsou navržena s důrazem na vysoký výkon, bezpečnost a snadnou manipulaci. Jejich konstrukce umožňuje ponor do vody, což zajišťuje efektivní čerpání bez ztráty energie.

Ty nacházejí hlavní využití při odčerpávání vody a dalších médií z vrtů, jímek apod., která mohou obsahovat i určité množství písku či jiných pevných látek s vyjímkou vláknitých. Čerpadla na čistou vodu mohou pracovat jak ve vertikální, tak i horizontální poloze. Pohon zajišťuje ponorný elektromotor. Veškerá naše čerpadla poskytují výkon, spolehlivost a snadné použití.

Tyto čerpadla jsou vybavena výkonnými motory a speciálně navrženými sacími a tlakovými trubkami, které zajišťují efektivní a bezproblémový provoz. Díky své snadné instalaci a obsluze jsou čerpadla ponorná na čistou vodu ideálním řešením pro jakoukoli situaci, kde je potřeba spolehlivé a výkonné čerpání vody.

Partneři: Grundfos, KSB, Calpeda, HCP, AQUAMONTS, LOWARA, EBARA, Pedrollo, WILO, Pentax, SIGMA,